Dovanos iškart 5-iems. 5 pakuotės po 150gr. pigiau! Ieškoti kavinėse arba ,,Kavos'' skiltyje. 

KONTAKTAI

Įm. k. 125130789

Tel.: +370 5 233 27 82

Faks.: +370 5 233 27 82

info@huracan.lt

Vytautas Kratulis

Direktorius

vytautas@huracan.lt

Daiva Nečejauskienė

Pardavimų vadovė

daiva@huracan.lt

Mantas Lingevičius

Pardavimų vadybininkas

info@huracan.lt

Saulius Simonavičius

Mažmeninės prekybos projektų vadovas

saulius@huracan.lt

Irma Kratulienė

Mažmeninės prekybos vadovė

irma@huracan.lt

Renata Gužauskienė

Tiekimo vadovė

renata@huracan.lt

Edvinas Pliauga

Kavos įrangos aptarnavimo specialistas

edvinas@huracan.lt

Nerijus Pudžiuvelis

Komunikacijos vadybininkas

nerijus@huracan.lt

PARDUOTUVĖS

Vokiečių

Telefonas: +370 5 250 6092

vokieciai@huracan.lt

PC Panorama

Telefonas: +370 5 219 5388

panorama@huracan.lt

Užupio g. 13

Telefonas: +370 659 59125

uzupis@huracan.lt

Upės g. 9

Telefonas: +370 (5) 2101710

vcup@huracan.lt

Ozo g. 25

Telefonas: +37065990179

akropolis@huracan.lt

Savanorių pr. 22

Telefonas: +370 5 2139463

savanoriai@huracan.lt

Gedimino pr. 35

Telefonas: +370 659 36132

pirkliai@huracan.lt

PC GO9

Telefonas: Tel. +370 5 260 9653

go9@huracan.lt

Verslo centras BETA

Telefonas: +370 5 260 7500

beta@huracan.lt

Medininkų pasienio punktas

Telefonas: +37065906424

medininkai@huracan.lt

Huracan Coffee

Telefonas: +37062017050

totoriai@huracan.lt